Tramvaj kovová s efekty 16 cm
Kód produktu: W006223
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Být řidičem tramvaje není žádná legrace! Dopravit cestující v pořádku a včas na místo je zodpovědný úkol! Práce přímo pro tebe! Tak nastartuj a jeď! Kovová tramvaj jezdí na zpětné natažení a vydává zvukové i světelné efekty. Velikost: 16 cm Baterie 2xAG13 součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Být řidičem tramvaje není žádná legrace! Dopravit cestující v pořádku a včas na místo je zodpovědný úkol! Práce přímo pro tebe! Tak nastartuj a jeď! Kovová tramvaj jezdí na zpětné natažení a vydává zvukové i světelné efekty. Velikost: 16 cm Baterie 2xAG13 součástí balení.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006223 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
