Vlaková dráha 104 x 68 cm - Český obal
Kód produktu: 110153
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Menší vlaková souprava pro kluky. Vláček set malý. Balení obsahuje: lokomotivu 3 vagónky koleje K provozu jsou třeba 2 x AA baterie. Délka okruhu: 104 cm Šířka okruhu: 68 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Menší vlaková souprava pro kluky.
Vláček set malý.
Balení obsahuje:
- lokomotivu
- 3 vagónky
- koleje
K provozu jsou třeba 2 x AA baterie.
Délka okruhu: 104 cm
Šířka okruhu: 68 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110153 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
