Plážový tenis SPIDERMAN MONDO
Plážový Tenis Spiderman Je sada dvou raket a jednoho míčku na plážový tenis. Jedná se o typizované beachtenisové pálky, které jsou vhodné pro začátečníky a velmi oblíbené pro školy. Pálky se výborně drží v ruce a proto budete moci bleskově reagovat na útok od protihráče. Plážový tenis je u nás poměrně mladý sport, výborně ...
Podobné produkty
Popis produktu
Plážový Tenis Spiderman
Je sada dvou raket a jednoho míčku na plážový tenis. Jedná se o typizované beachtenisové pálky, které jsou vhodné pro začátečníky a velmi oblíbené pro školy. Pálky se výborně drží v ruce a proto budete moci bleskově reagovat na útok od protihráče. Plážový tenis je u nás poměrně mladý sport, výborně ale zabaví vaše děti doma na hřišti nebo na dovolené.
- materiál: plast
- barva: modrá
rozměry rakety: 37x22,5 cm
průměr míčku: 3,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022397 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
