Vlak rychlostní s efekty na setrvačník 28 cm
Kód produktu: W047863
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vlak rychlostní s efekty na setrvačník. Přesné rozměry 28x4x5,5 cm. Vydává světelné efekty a melodie. 3xAG13 baterie jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak rychlostní s efekty na setrvačník.
Přesné rozměry 28x4x5,5 cm.
Vydává světelné efekty a melodie.
3xAG13 baterie jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047863 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
