Stavebnice Auto růžové RC na dálkové ovládání 19 cm 323 dílků
Stavebnice Auto růžové RC na dálkové ovládání. 323 dílků. Rozměry 18,7x8,8x6 cm. Pistolový ovladač. Frekvence 2.4GHz. Bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na boční straně ovladače. Obrázkový návod bez textu a nálepky součástí
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice Auto růžové RC na dálkové ovládání.
- 323 dílků.
Rozměry 18,7x8,8x6 cm. Pistolový ovladač. Frekvence 2.4GHz. Bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na boční straně ovladače. Obrázkový návod bez textu a nálepky součástí
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050866 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
