Formule kovová RC na dálkové ovládání 21 cm
Kód produktu: W020946
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Formule kovová RC na dálkové ovládání. Velikost 21 cm. Frekvence 2.4 GHz. Pistolový ovladač. Formule bateriový pack 3.7V součástí, ovladač 2xAA není součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladač a spodní straně formule.
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Formule kovová RC na dálkové ovládání.
Velikost 21 cm.
Frekvence 2.4 GHz.
Pistolový ovladač.
Formule bateriový pack 3.7V součástí, ovladač 2xAA není součástí.
USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na ovladač a spodní straně formule.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020946 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | formule bateriový pack 3.7V Lithium součástí, ovladač 2xAA není součástí |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.3 cm |
| Výška výrobku: | 16.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
