Autobus RC na dálkové ovládání 32 cm
Kód produktu: W013371
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Autobus RC na dálkové ovládání. Velikost 32 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. Nabíjecí 4xAA baterie do autobusu a nabíjecí adaptér součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Autobus RC na dálkové ovládání.
Velikost 32 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty.
Nabíjecí 4xAA baterie do autobusu a nabíjecí adaptér součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013371 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAA nabíjecí pro auto součástí, 2xAA pro ovladač nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
