Auto RC na dálkové ovládání světle růžové 23 cm
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. Ovladač - Přední tlačítka - pohyb kolmo vlevo a vpravo, tlačítko - světelné efekty, - tlačítko - zvukové efekty, tlačítko - auto (demo).
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Velikost 23 cm.
Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Ovladač - Přední tlačítka - pohyb kolmo vlevo a vpravo, tlačítko - světelné efekty, - tlačítko - zvukové efekty, tlačítko - auto (demo).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037504 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
