Sanitka RC na dálkové ovládání 13,5 cm
Kód produktu: W037958
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sanitka RC na dálkové ovládání. Rozměry 13,5x5,5x7 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Sanitka RC na dálkové ovládání.
Rozměry 13,5x5,5x7 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty. 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037958 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
