Formule Tornado RC na dálkové ovládání 19,5 cm
Kód produktu: W049876
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Formule Tornado RC na dálkové ovládání. Rozměry 19,5x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do formule, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně formule.
Podobné produkty
Popis produktu
Formule Tornado RC na dálkové ovládání.
Rozměry 19,5x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz.
Světelné efekty. 3xAA baterie do formule, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně formule.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049876 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do formule, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
