Auto retro závodní RC na dálkové ovládání 15,5 cm
Vraťte se do zlatých časů závodů s naším retro závodním RC autem o velikosti 15,5 cm! Tento stylový model přináší klasický vzhled s moderním dálkovým ovládáním, které umožňuje snadné řízení a rychlé zatáčky. Rozměry 15,5x8,5x6,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Rychlost 8 km/h. Dosah až 25 m. Světelné efekty. 3xAAA ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vraťte se do zlatých časů závodů s naším retro závodním RC autem o velikosti 15,5 cm! Tento stylový model přináší klasický vzhled s moderním dálkovým ovládáním, které umožňuje snadné řízení a rychlé zatáčky.
Rozměry 15,5x8,5x6,5 cm.
Frekvence 2.4GHz.
Rychlost 8 km/h.
Dosah až 25 m.
Světelné efekty.
3xAAA baterie do auta, 2xAAA baterie do ovladače nejsou součástí.
Tlačítko ON/OFF na ovladači, přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038076 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA do auta, 2xAAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
