Auto Hankook RC na dálkové ovládání 19 cm - český obal
Kód produktu: W049875
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto Hankook RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x4,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Hankook RC na dálkové ovládání.
Rozměry 19x8x4,5 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049875 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
