Produkt byl přidán do oblíbených
Nádobí sada růžová 15ks
Kód produktu: W038218
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nádobí sada 15ks. Obsahuje tác 24cm, konvici 11cm, 2x hrneček 6cm, 4x talířek 5,5cm, 4x talířek 7cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Nádobí sada 15ks.
Obsahuje tác 24cm, konvici 11cm, 2x hrneček 6cm, 4x talířek 5,5cm, 4x talířek 7cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
