Nákupní vozík s potravinami 40x24,5x44 cm
Kód produktu: W021436
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nákupní vozík s potravinami. Rozměry vozíku 40 x 24,5 x 44 cm. Obrázkový návod na složení se nachází na obalu. Balení obsahuje 56 kusů potravin.
Podobné produkty
Popis produktu
Nákupní vozík s potravinami.
Rozměry vozíku 40 x 24,5 x 44 cm.
Obrázkový návod na složení se nachází na obalu.
Balení obsahuje 56 kusů potravin.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021436 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
