Playgo Fritéza s efekty 20cm
Kód produktu: W037814
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Playgo Fritéza s efekty 20cm. Obsahuje fritézu, hranolky, nugety, kečup, talíře. Tlačítka pro výběr programu. Po spuštění fritéza vevnitř svítí, zvuky smažení. Baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Playgo Fritéza s efekty 20cm.
Obsahuje fritézu, hranolky, nugety, kečup, talíře. Tlačítka pro výběr programu.
Po spuštění fritéza vevnitř svítí, zvuky smažení.
Baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037814 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.3 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
