Vaflovač s efekty 22,5 cm
VAFLOVAČ S EFEKTY Zábavný vaflovač s efekty, který simuluje přípravu vaflí a poskytuje radost z vaření. Velikost 15x22,5x5,5 cm. Obsahuje vaflovač a 4ks vaflí. Vafle během pečení změní barvu. Světelné i zvukové efekty. Baterie nejsou součástí. 3xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
VAFLOVAČ S EFEKTY Zábavný vaflovač s efekty, který simuluje přípravu vaflí a poskytuje radost z vaření.
Velikost 15x22,5x5,5 cm.
Obsahuje vaflovač a 4ks vaflí. Vafle během pečení změní barvu. Světelné i zvukové efekty. Baterie nejsou součástí. 3xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038940 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AA |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
