JD Kids John Deere traktor 19 cm
Kód produktu: W031150
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
JD Kids John Deere traktor. Velikost 19 cm. S pohyblivou radlicí. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
JD Kids John Deere traktor.
Velikost 19 cm.
S pohyblivou radlicí.
Volná kola.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031150 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 18.2 cm |
| Šířka výrobku: | 17.7 cm |
| Výška výrobku: | 11.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
