Auto nakladač s efekty 21 cm
Kód produktu: W049461
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto nakladač s efekty. Rozměry 20,8x8x9 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto nakladač s efekty.
Rozměry 20,8x8x9 cm.
Na setrvačník.
Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049461 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
