Auto - Stavební stroje set
Kód produktu: 111053
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada 4 stavebních autíček, které jezdí na setrvačník, potěší všechny malé stavitele! V balení najdeš společně s auty i 2 dopravní značky. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Sada 4 stavebních autíček, které jezdí na setrvačník, potěší všechny malé stavitele!
V balení najdeš společně s auty i 2 dopravní značky.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111053 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
