Kiddy Auto sklápěcí s efekty 19,5 cm buldozer 8 cm
Kiddy Auto sklápěcí s efekty. Balení obsahuje sklápěcí auto s efekty 19,5 cm a malý buldozer 8 cm. Světelné a zvukové efekty. Efekty se aktivují stiskem tlačítka na střeše kabiny. Sklápěcí návěs s pohyblivými dvířky. Buldozer má pohyblivou lžíci. Volná kola. 2xAA baterie součástí. Doporučený věk: od 18 měsíců
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Kiddy Auto sklápěcí s efekty.
- Balení obsahuje sklápěcí auto s efekty 19,5 cm a malý buldozer 8 cm.
- Světelné a zvukové efekty.
- Efekty se aktivují stiskem tlačítka na střeše kabiny.
Sklápěcí návěs s pohyblivými dvířky.
Buldozer má pohyblivou lžíci.
Volná kola. 2xAA baterie součástí.
Doporučený věk: od 18 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012385 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA součástí |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

