F - Figurka Drak 22 cm
Kód produktu: W009622
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Drak vyletěl ze svého doupěte a hledá nové území, které by obsadil. Najde u tebe nové útočiště? Ručně malovaná figurka je vyrobená z lehkého a odolného materiálu. Velikost: 22 cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Drak vyletěl ze svého doupěte a hledá nové území, které by obsadil. Najde u tebe nové útočiště?
Ručně malovaná figurka je vyrobená z lehkého a odolného materiálu.
Velikost: 22 cm.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009622 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
