F - Figurka Pegas duhový 14 cm
Vezmi na projížďku létající koně a ponoř se do světa krásných víl a kouzel! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná. Velikost: 12,8 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Vezmi na projížďku létající koně a ponoř se do světa krásných víl a kouzel! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná.
Velikost: 12,8 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001801 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
