F - Figurka Dinosaurus Bull Dragon 22 cm
Ručně malovaná figurka dinosaura Bull Dragona nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 22 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka dinosaura Bull Dragona nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 22 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001803 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
