F - Figurka Pegas Jednorožec 15 cm
Kód produktu: W001802
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Ručně malovaná figurka Pegase nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 15,2 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka Pegase nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 15,2 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001802 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.3 cm |
| Výška výrobku: | 15.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
