FALK Odrážedlo Zmrzlinář s příslušenstvím
Falk Odrážedlo Zmrzlinář s příslušenstvím Surferská dodávka je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho dítěte. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet rovnováhu. Jízdou na odrážedle si dítě buduje svalovou hmotu. Nastavitelný volant, volant s klaksonem a otevírací sedátko, může sloužit jako úložný prostor. Nastavitelný ...
Podobné produkty
Popis produktu
Falk Odrážedlo Zmrzlinář s příslušenstvím
Surferská dodávka je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho dítěte. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet rovnováhu. Jízdou na odrážedle si dítě buduje svalovou hmotu. Nastavitelný volant, volant s klaksonem a otevírací sedátko, může sloužit jako úložný prostor.
- Nastavitelný volant, volant s klaksonem a otevírací sedátko, může sloužit jako úložný prostor
- Vyrobeno ve Francii z vysoce odolného a kvalitního plastu
- Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg
- příslušenství (2x zmrzlina, 1x cupcake, 1x donut)
- nastavitelné sedlo: ne, výška sedla: 22 cm
Rozměry odrážedla 50×30×35 cm
Doporučený věk: od 1 roku.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020410 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
