Odrážedlo bagr XL s ramenem 58x44x60 cm
Kód produktu: W009942
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Parádní bagr s ramenem pro všechny malé stavitele! Odrážedlo s opěrkou zad i podložkou na nohy bude tím pravým doprovodem na každou procházku nebo návštěvu hřiště. Díky možnosti ovládat přední rameno se lžíci se může váš malý bagrista předvést i na pískovišti. Auto má volná kola a je vhodné na doma i na zahradu. Doporučený věk: od 3let
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní bagr s ramenem pro všechny malé stavitele! Odrážedlo s opěrkou zad i podložkou na nohy bude tím pravým doprovodem na každou procházku nebo návštěvu hřiště. Díky možnosti ovládat přední rameno se lžíci se může váš malý bagrista předvést i na pískovišti. Auto má volná kola a je vhodné na doma i na zahradu. Doporučený věk: od 3letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009942 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 44.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
