Falk Odrážedlo 900C baby Maurice červený vintage s přívěsem
Falk Odrážedlo a chodítko 2v1 Maurice červené Odstrkovadlo – traktor „Maurice“ červený s volantem, klaksonem a ergonomickou opěrkou při chůzi. Vyrobené ve Francii z vysoce odolného a kvalitního z 50% recyklovaného plastu. Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg. Rozměry odrážedla 57×31×45 ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Falk Odrážedlo a chodítko 2v1 Maurice červené
Odstrkovadlo – traktor „Maurice“ červený s volantem, klaksonem a ergonomickou opěrkou při chůzi.
- Vyrobené ve Francii z vysoce odolného a kvalitního z 50% recyklovaného plastu.
- Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg.
Rozměry odrážedla 57×31×45 cm.
- maximální nosnost 25 kg
- houkačka v řidítkách
- odnímatelný přívěs
- otočná přední náprava
- kolečka z kvalitního plastu
Doporučený věk: od 1 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041794 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 95.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

