Falk traktor baby Maurice zelený vintage s přívěsem
Falk traktor baby Maurice zelený vintage s přívěsem Odrážedlo Baby Maurice Vintage s přívěsem značky Falk je splněným snem nejednoho malého traktoristy. Pečlivě zpracované s péčí do nejmenšího detailu! Žádný skutečný farmář by takovým nepohrdl. Vůz je vyroben z prvotřídního plastu a je určen pro děti od 12 měsíců. Vůz je vybaven odnímatelným ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Falk traktor baby Maurice zelený vintage s přívěsem
Odrážedlo Baby Maurice Vintage s přívěsem značky Falk je splněným snem nejednoho malého traktoristy. Pečlivě zpracované s péčí do nejmenšího detailu! Žádný skutečný farmář by takovým nepohrdl. Vůz je vyroben z prvotřídního plastu a je určen pro děti od 12 měsíců. Vůz je vybaven odnímatelným přívěsem s panely a řidítkem s klaksonem . Kola traktoru jsou vyrobena z kvalitního plastu .
- maximální nosnost 25 kg
- houkačka v řídítkách
- odnímatelný přívěs
- otočná přední náprava
- kolečka z kvalitního plastu
- stabilní a bezpečný
Rozměry výrobku: 95 x 31 x 45 (cm)
Rozměry balení: 59 x 26,5 x 33 (cm)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041804 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.5 kg |
| Délka výrobku: | 95.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 45.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

