Dino bikes Dětské kolo zeleno-černé 16" 2020
Dětské kolo Dino 416US - 16 ", výrobce Dino Bikes Italy. Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků. V-brake brzdy na obě kola. Volnoběžný převod. Kuličková ložiska. Kolo je vybaven pomocnými kolečky. Hmotnost kola: 11 kg Nosnost: 60kg Doporučená výška dítěte: 107-138 cm Orientační věk dítěte: od 5 let
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolo Dino 416US - 16 ", výrobce Dino Bikes Italy.
- Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků.
- V-brake brzdy na obě kola.
- Volnoběžný převod.
- Kuličková ložiska.
- Kolo je vybaven pomocnými kolečky.
Hmotnost kola: 11 kg
Nosnost: 60kg
Doporučená výška dítěte: 107-138 cm
Orientační věk dítěte: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019638 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 10,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 10.2 kg |
| Délka výrobku: | 110.0 cm |
| Šířka výrobku: | 52.0 cm |
| Výška výrobku: | 80.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
