Dino Bikes Dětské kolo 16" Fairy 2017
Dětské kolo Dino 16", výrobce Dino Bikes Italy se sedačkou na panenku, je kolo pro malé cyklistky, které si chtějí s sebou vozit i svou oblíbenou panenku. Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků. Kolo má 2 čelisťové brzdy a zvonek ■ Středové složení má kuličková ložiska a volnoběh. Kolo je vybaveno ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolo Dino 16", výrobce Dino Bikes Italy se sedačkou na panenku, je kolo pro malé cyklistky, které si chtějí s sebou vozit i svou oblíbenou panenku. Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků. Kolo má 2 čelisťové brzdy a zvonek ■ Středové složení má kuličková ložiska a volnoběh.
Kolo je vybaveno pomocnými kolečky, nosičem panenek a košíkem na řídítkách.
Hmotnost kola je 11,3 kg. Na pomocných kolečkách nejsou poklice.
Doporučená výška dítěte je 107-138 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020183 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 10,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 10.2 kg |
| Délka výrobku: | 110.0 cm |
| Šířka výrobku: | 52.0 cm |
| Výška výrobku: | 80.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
