Dino Bikes Dětské kolo L.O.L. SURPRISE 16" 2020
Dětské kolo DINO Bikes - 16" LOL Surprise se sedačkou pro panenku a košíkem. Licencovaný motiv oblíbených panenek LOL. Kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků, volnoběžka, přední a zadní V-brake brzda. Kolo má 2 přední čelisťové brzdu. ocelové ráfky 16" nafukovací kola (průměr 40 cm) ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolo DINO Bikes - 16" LOL Surprise se sedačkou pro panenku a košíkem. Licencovaný motiv oblíbených panenek LOL.
Kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků, volnoběžka, přední a zadní V-brake brzda.
- Kolo má 2 přední čelisťové brzdu.
- ocelové ráfky 16"
- nafukovací kola (průměr 40 cm)
- bezpečnostní koncovka řídítek proti smeknutí rukou
- přídavná balanční kolečka, která lze odmontovat
Hmotnost kola: 10,3 kg
Nosnost: 50kg
Doporučená výška dítěte: 107-138 cm
Orientační věk dítěte: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012683 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 10,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 10.3 kg |
| Délka výrobku: | 110.0 cm |
| Šířka výrobku: | 52.0 cm |
| Výška výrobku: | 80.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
