Vtech Mluvící hodinky - Marshall (Tlapková patrola)
Kód produktu: W033134
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W033134 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Knoflíková CR2450 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
