Dino Bikes Dětské kolo 16" 616L - Raptor
Kód produktu: W031189
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
DINO Bikes - Dětské kolo 16" 616-03RP- Raptor , výrobce Dino Bikes Italy je perfektní kolo pro malé závodníky. Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků Volnoběžný převod V-brake brzdy na obě kola. Je vybaven pomocnými kolečky. Hmotnost kola je 9,3 kg. Doporučená výška dieta je 107 - 138 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
DINO Bikes - Dětské kolo 16" 616-03RP- Raptor , výrobce Dino Bikes Italy je perfektní kolo pro malé závodníky.
- Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků
- Volnoběžný převod
- V-brake brzdy na obě kola.
- Je vybaven pomocnými kolečky.
- Hmotnost kola je 9,3 kg.
Doporučená výška dieta je 107 - 138 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031189 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.4 kg |
| Délka výrobku: | 107.0 cm |
| Šířka výrobku: | 49.0 cm |
| Výška výrobku: | 63.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
