Produkt byl přidán do oblíbených
Chytání rybiček s kačenkou
Kód produktu: W007676
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dětská hra chytání rybiček do vody. Chytni si s tímto pěkným prutem veselé a neposedné rybičky! Skvělá hra, která zabaví a ještě procvičí trpělivost, zručnost a motoriku. Balení obsahuje udici s háčkem kačenku 3 rybičky Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská hra chytání rybiček do vody. Chytni si s tímto pěkným prutem veselé a neposedné rybičky! Skvělá hra, která zabaví a ještě procvičí trpělivost, zručnost a motoriku. Balení obsahuje udici s háčkem kačenku 3 rybičky Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007676 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
