Polesie Lodička 30cm
Kód produktu: W004209
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
S natahovací lodičkou si užiješ kopec zábavy ve vaně i v bazéně! Zatáhni za provázek, polož do vody a pusť! Kam až loďka dopluje? Velikost: 30 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
S natahovací lodičkou si užiješ kopec zábavy ve vaně i v bazéně! Zatáhni za provázek, polož do vody a pusť! Kam až loďka dopluje?
Velikost: 30 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
