Lovení rybek set 5 ks
Krásné rybičky se síťkou jsou ideální hračkou pro horké letní dny v bazénu, kde si s nimi užijí děti spoustu legrace. A když je venku zima, tak si vaše ratolesti můžou hrát na rybáře ve vaně a koupání bude hned zábavnější. Lovení rybek je skvělou hračkou nejen pro malé rybáře. Set obsahuje: 3 rybičky hvězdička síťka
Podobné produkty
Popis produktu
Krásné rybičky se síťkou jsou ideální hračkou pro horké letní dny v bazénu, kde si s nimi užijí děti spoustu legrace. A když je venku zima, tak si vaše ratolesti můžou hrát na rybáře ve vaně a koupání bude hned zábavnější. Lovení rybek je skvělou hračkou nejen pro malé rybáře.
Set obsahuje:
- 3 rybičky
- hvězdička
- síťka
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
