Žralok, lapač rybiček
Kód produktu: W007674
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Žralok, lapač rybiček. Balení obsahuje lapač ve tvaru žraloka a 4 rybičky. stisknutím spouště na ocasu žraloka ovládáte jeho tlamu. Try me funkce na obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Žralok, lapač rybiček. Balení obsahuje lapač ve tvaru žraloka a 4 rybičky. stisknutím spouště na ocasu žraloka ovládáte jeho tlamu. Try me funkce na obalu.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007674 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 34.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
