Čelenka svatozář
Andělská svatozář S něžnou svatozáří vás budou všichni považovat za anděla, i kdyby vám z očí sršely blesky a zpod sukýnky vykukoval čertovský ocas. Andělská svatozář je vyrobena z jemného prachového peří, připevněna k bílé pružné čelence nenápadným drátkem. Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Andělská svatozář
S něžnou svatozáří vás budou všichni považovat za anděla, i kdyby vám z očí sršely blesky a zpod sukýnky vykukoval čertovský ocas. Andělská svatozář je vyrobena z jemného prachového peří, připevněna k bílé pružné čelence nenápadným drátkem.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880291 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
