Čelenka s čertovskými rohy
Kód produktu: 880096
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čertovská čelenka pořádně rohatá :) ...pro správné čerty.
Podobné produkty
Popis produktu
Čertovská čelenka pořádně rohatá :)
...pro správné čerty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
