Set karneval - čelenka s rohy
Kód produktu: W055019
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W055019 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
