Čelenka čertovy rohy
Kód produktu: 880098
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čertovské rohy v podobě čelenky skvěle doladí váš ďábelský kostým. Vycpané rohy jsou z lesklého textilního materiálu, dole jsou ozdobené péřovou aplikací. Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Čertovské rohy v podobě čelenky skvěle doladí váš ďábelský kostým.
Vycpané rohy jsou z lesklého textilního materiálu, dole jsou ozdobené péřovou aplikací.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880098 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
