Rohy čertovské svítící (blikající) třpytivé
Kód produktu: W880438
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Parádní čelenka s blikajícími čertími rohy je senzačním doplňkem na karnevalový večírek nebo vánoční besídku! Staň se nepřehlédnutelnou hvězdou večírku díky této úchvatné čelence a ohrom všechny své kamarády!. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Parádní čelenka s blikajícími čertími rohy je senzačním doplňkem na karnevalový večírek nebo vánoční besídku! Staň se nepřehlédnutelnou hvězdou večírku díky této úchvatné čelence a ohrom všechny své kamarády!.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W880438 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
