Zpívající panenka Maruška 33 cm - Český obal
Panenka Maruška se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se princeznou! Stiskem náhrdelníku si vyber jednu ze sedmi úryvků z pohádek a přenes se do kouzelného světa, kde dobro vyhrává nad zlem. náhrdelník bliká, když panenka zpívá možnost zvolit dvě úrovně ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Panenka Maruška se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se princeznou! Stiskem náhrdelníku si vyber jednu ze sedmi úryvků z pohádek a přenes se do kouzelného světa, kde dobro vyhrává nad zlem. náhrdelník bliká, když panenka zpívá možnost zvolit dvě úrovně hlasitosti stiskni Srdce - zazpívá, stiskni podruhé - zastaví, stiskni potřetí - zazpívá další písničku Písničky: Rozvíjej se poupátko... Tři oříšky pro Popelku... Jestli to nebude láska... Větře větříčku... když se načančám... Z pekla štěstí... A pohádky je konec... Velikost: 33 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAAA jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 280327 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA; na zadní straně panenky |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |

