Panenka s kabátem, čepicí a zvukovými efekty 48 cm
Tato panenka o velikosti 48 cm je oblečena v elegantním kabátu + čepici Ideální pro děti, které si chtějí užít zábavné a interaktivní chvíle s módní panenkou. Velikost 48 cm. Zvukové efekty stlačením bříška. 3xAG13 baterie a hřeben součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Tato panenka o velikosti 48 cm je oblečena v elegantním kabátu + čepici
Ideální pro děti, které si chtějí užít zábavné a interaktivní chvíle s módní panenkou.
Velikost 48 cm.
Zvukové efekty stlačením bříška. 3xAG13 baterie a hřeben součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040091 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
