Panenka kluk TOMÁŠ plyš 40 cm
Ke každé panence se hodí měkoučký a veselý látkový kamarád Tomáš. Který je pro všechna dobrodružství. Když mu zmáčkneš bříško směje a povídá: Ahoj..., Čau..., Ham, ham..., Juchů, jupí..., Ha ha ha..., Brrrr..., Hop, bác..., Hají... Velkost je 40cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Ke každé panence se hodí měkoučký a veselý látkový kamarád Tomáš. Který je pro všechna dobrodružství.
Když mu zmáčkneš bříško směje a povídá: Ahoj..., Čau..., Ham, ham..., Juchů, jupí..., Ha ha ha..., Brrrr..., Hop, bác..., Hají...
Velkost je 40cm.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009890 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xLR44 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 44.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
