Želva na natažení 12 cm
Kód produktu: 116785
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Natáhni želvičku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Želva ve vodě plave! Natahovací želva bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ spoustu zábavy při vodních radovánkách! Velikost: 12 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Natáhni želvičku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Želva ve vodě plave! Natahovací želva bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ spoustu zábavy při vodních radovánkách! Velikost: 12 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116785 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
