Kačenka natahovací do vany 13 cm
Kód produktu: 116825
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Natáhni kačenku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Kačenka ve vodě plave! Natahovací kačenka bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ spoustu zábavy při vodních radovánkách! Velikost: 13 cm Doporučený věk: 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Natáhni kačenku a pusť ji do vany nebo do bazénu! Dívej! Kačenka ve vodě plave! Natahovací kačenka bude tvou novou kamarádkou, se kterou si užiješ spoustu zábavy při vodních radovánkách! Velikost: 13 cm Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116825 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
