Loď do vody 17 x 19 cm
Kód produktu: W005028
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vydej se na dobrodružnou plavbu s plachetnicí a nech se unášet vlnami! Kam až s loďkou dopluješ? Velikost: 17 x 19 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vydej se na dobrodružnou plavbu s plachetnicí a nech se unášet vlnami! Kam až s loďkou dopluješ? Velikost: 17 x 19 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005028 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
