Vystřelovací hra příšery
Kód produktu: W012519
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vystřelovací hra příšery. Obsahuje prak, 3 šípy.
Podobné produkty
Popis produktu
Vystřelovací hra příšery. Obsahuje prak, 3 šípy.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012519 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
