Hop koule 3,5 cm set 3 ks
Kód produktu: W117220
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Hop koule, hopsací míček, hopík, hopsakoule, skákací míček neboli také hopsulka či hopskulka - to je gumová kulička skvěle trénující postřeh, rychlost, mrštnost, pohotovost a soustředění! Kulička se velmi dobře odráží od země, tak pozor ať se ti nezatoulá! V balení najdeš 3 hopíky. Velikost: 3,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Hop koule, hopsací míček, hopík, hopsakoule, skákací míček neboli také hopsulka či hopskulka - to je gumová kulička skvěle trénující postřeh, rychlost, mrštnost, pohotovost a soustředění! Kulička se velmi dobře odráží od země, tak pozor ať se ti nezatoulá! V balení najdeš 3 hopíky. Velikost: 3,5 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117220 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
